Masaż Dlaczego ja Oferta Galeria Opinie Kontakt
myszkaaa Śmiało mogę polecić usługi pana Łukasza. Pan Łukasz jest bardzo sympatyczną, otwartą, i co przy moim trybie życia jest bardzo istotne, punktualną osobą. Na co dzień pracuję w biurze oraz prowadzę zajęcia fitness. Bardzo często robię wiele rzeczy na raz i żyję w bardzo szybkim tempie. Od dłuższego czasu marzył mi się odpoczynek i relaks...
Masaż który miałam to masaż relaksacyjny z zastosowaniem masła karite. Wybrałam zapach magnolii. Masło miało bardzo przyjemny zapach a moje plecy jeszcze długo po masażu pozostały aksamitne w dotyku :) Dodatkowo odpowiednio dobrana muzyka oraz mila atmosfera sprawiły iż poczułam się odprężona oraz w pełni zrelaksowana.
Joanna Jako kobieta cenię sobie prywatność i poczucie komfortu. Pan Łukasz to rozumie i w pełni spełnia moje oczekiwania. Masaż w jego wykonaniu to prawdziwa przyjemność!
bankowiec Mam skoliozę a do tego siedzący tryb pracy - cały dzień siedzę przed komputerem i plecy tak mnie bolą, że nie mogę usiedzieć. Jeżeli do tego dodam totalny brak czasu i korki w których stoję żeby dojechać do salonu masażu to po prostu robi się dramat....na szczęście udało mi się odnaleźć Pana Łukasza. Przyjechał z profesjonalnym łóżkiem do masażu i zrobił jeszcze bardziej profesjonalny masaż pleców. Wszystko na luzie, można do tego pogadać o wszystkim. Ale najważniejsze - po 3 zabiegach widzę wyraźną poprawę...i jak na razie w pracy bezboleśnie ;)